Zondag 5 en Woensdag 8 jan: NieuwjaarsBORREL

In januari hebben we maar liefst twee mogelijkheden om te proosten op 2020!

Op zondag 5 januari 2020 organiseren RCC en NeverDry gezamenlijk de traditionele Nieuwjaarsduik in de Kralingse Plas, direct gevolgd door een nieuwjaarsborrel met een hapje en een glas en een woord van de voorzitters.

Wij nodigen alle leden uit om mee te duiken en het glas te heffen op de toekomst. Aanmelden is niet nodig/verplicht, maar wordt wel gewaardeerd om vooraf de benodigde hoeveelheid eten en bubbels in te kunnen schatten.

13:00 – inloop
13:30 – duik*
13:40 – toast/ bubbels/ soep/ brood
15:30 – afsluiting

*: naar eigen inzicht in Speedo/ wetsuit/ dry-suit

De meest ervaren winterzwemmers – Sophie en Pim – zullen voorafgaand aan de Nieuwjaarsduik kort do’s and don’ts toelichten. Een korte duik in (ijs)koud water is minder gevaarlijk dan kajakken;-)
RCC en NeverDry samen beschikken over voldoende warme douches.

Voor meer info en aanmelding: Zie nieuwsbrief

Op woensdag 8 januari is de ouderwets gezellige nieuwjaarsreceptie bij Never Dry, zoals we gewend zijn. En zonder frisse duik. Rond 20u00 heffen we het glas, eten we oliebollen en het belangrijkste: zien we elkaar weer eens midden in de winter. Dat kan trouwens ook bij de volgende activiteit